KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 6881193

nr 688 1193

Skulptur

Alabaster, Romantisk scen, längd: 34

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 28 mars 2011
kl 19:17:40